XIX wiek

22.02.2013 aktualizacja 11.08.2016

Premiera „Basi i muzeum” na wystawie „1863. Gra o niepodległość”

Zapraszamy 23 lutego 2013 r. o godz. 11.00 (sobota) na spotkanie z nowymi, niepublikowanymi dotąd, muzealnymi przygodami Basi - bohaterki  znanej i lubianej serii książek dla dzieci autorstwa Zofii Staneckiej. Tekst napisany specjalnie dla Muzeum Historii Polski.

Po lekturze na wszystkich miłośników przygód Basi czekają warsztaty prowadzone przez autorkę książek.

Premierowa lektura najnowszych przygód Basi i warsztaty dla dzieci odbywać się będą w przestrzeni gry-wystawy „1863. Gra o niepodległość” w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie (na parterze).

Udział w warsztatach bezpłatny, prosimy o wcześniejsze zapisy: oferta.edu@muzhp.pl

(MHP)

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL