Religia

12.10.2018

Premiera filmu „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia”

16.10.2018 - 17.10.2018 Premiera filmu „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia” Premiera filmu „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia”

W środę, 17 października, o godz. 19 w kinie Wisła w Warszawie (pl. Wilsona 2) odbędzie się premiera filmu „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia”. We wtorek, 16 października, o godz. 20.40 film będzie można zobaczyć w TVP Historia.

Film „Święta Faustyna w blasku Miłosierdzia” jest próbą odpowiedzi na pytanie: dlaczego ta myśl tak trafnie odpowiada na niepokoje i obawy ludzi żyjących w neurotycznym i skomplikowanym świecie? Pojawia się również pytanie o źródła przyswajania tej idei przez społeczności niekatolickie. Myśl siostry Faustyny wypełnia najgłębsze i podstawowe oczekiwania, a jej uniwersalizm i prostota sprawia, że trafia ona do wszelkiego typu ludzi, bez względu na wykształcenie i wiek.

Źródło: TVP

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL