Polska po 1989 roku

01.06.2019

Prezydent i pierwsza dama z okazji Dnia Dziecka: jesteśmy z was dumni; miłości i szczęścia

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Dziecka. Źródło: Prezydent.pl Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Dziecka. Źródło: Prezydent.pl

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli najmłodszym życzenia z okazji Dnia Dziecka: jesteśmy z was bardzo dumni i cieszymy się waszą radością, pamiętajcie o tym, nie tylko dzisiaj w dniu waszego święta, ale przez cały rok.

Na stronie prezydent.pl. opublikowano flim, w którym prezydent i pierwsza dama składają życzenia najmłodszym. "Niech ten dzień będzie dla was wyjątkowy i radosny" - powiedział Andrzej Duda, a jego żona życzyła dzieciom: "miłości i szczęścia". "Niech zawsze na waszych twarzach gości uśmiech, a każdy poranek niech będzie dla was początkiem nowej przygody" - mówiła.

Prezydent podkreślił, że "my dorośli jesteśmy z was bardzo dumni i cieszymy się waszą radością. Pamiętajcie o tym, nie tylko dzisiaj w dniu waszego święta, ale przez cały rok".

"Moi drodzy, starajcie się jak najlepiej wykorzystywać swoje możliwości. Nie zrażajcie się drobnymi niepowodzeniami i zawsze bądźcie dobrej myśli. To od was zależy, kim będziecie w dorosłym życiu, kto wie, może prezydentem albo panią prezydent naszego kraju" - dodała Agata Kornhauser-Duda.

Na Twitterze życzenia złożył również minister kultury Piotr Gliński. "Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dzieci - tych małych i tych dużych - z okazji Dnia Dziecka. Życzę samych radosnych chwil oraz by uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach" - napisał. "Zapraszam do ogrodów KPRM na rodzinny piknik, a szczególnie na stoiska MKiDN i NCK" - dodał. (PAP)

autor: Olga Łozińska

oloz/ amac/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL