Kultura i sztuka po 1989 roku

19.10.2019

„Wieczór komedii improwizowanej” 28 października w Teatrze WARSawy

W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza 28 października na premierę „Wieczoru komedii improwizowanej”.

"Młodzi debiutanci pod reżyserskim okiem Wojciecha Tremiszewskiego, wraz z widzami stworzą przedstawienie, które nigdy więcej się nie powtórzy. Sztuka improwizacji, która jest składową stand-upu, hip-hopu, rapu czy jazzu, stanie się tego wieczoru główną bohaterką" - napisała specjalistka ds. public relations Hanna Białoń w informacji przesłanej PAP.

Jak dodała, "przepis jest prosty: widzowie rzucają pomysły, sugestie, życzenia, a aktorzy improwizują na ich podstawie sceny, które są: zabawne, śmieszne, absurdalne, głupkowate…".

Wojciech Tremiszewski jest aktorem, scenarzystą i reżyserem. Propagator i trener sztuki impro. Lider i współzałożyciel trójmiejskiego teatru improwizacji "W Gorącej Wodzie Kompani", a także członek grupy impro "W Trzech Osobach".

Występują: Justyna Fabisiak, Zuzanna Galewicz, Anna Grochowska, Nikodem Księżak, Jakub Mikołajczak i Katarzyna Pilewska.

Premiera "Wieczoru komedii improwizowanej" przygotowanego w ramach Społecznej Sceny Debiutów - 28 października o godz. 19 w Teatrze WARSawy. Kolejne przedstawienie - 29 października br.(PAP)

autor: Grzegorz Janikowski

gj/ pat/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL