Polska po 1989 roku

07.12.2018

Youtuber i influencer Casey Neistat kolejnym gościem projektu „100x100”

Youtuber i influencer Casey Neistat będzie kolejnym bohaterem spotkania w ramach projektu „100x100”, organizowanego przez Polską Fundację Narodową w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie z nim odbędzie się w piątek w Warszawie.

Casey Neistat to, jak przypomina PFN, jeden z najbardziej znanych na świecie youtuberów i influencerów. Kanał Amerykanina, który - jak napisano w komunikacie - największą sławę zyskał dzięki filmowi, w którym leciał pierwszą klasą z Nowego Yorku do Dubaju za 21,6 tysięcy dolarów - subskrybuje ponad 10 mln odbiorców. Słynne wideo miało zaś 25,6 mln odtworzeń.

"Casey jest pasjonatem sportów ekstremalnych, co eksponuje na swoim koncie. Ponadto robi testy sprzętów elektronicznych i gadżetów w niecodzienny i zaskakujący sposób. Neistat od kilku lat jest autorytetem w świecie influencerów i youtuberów, a jego zdjęcia i filmy są codziennie śledzone przez miliony osób. Podczas swojej wizyty Casey pozna najciekawsze miejsca Warszawy oraz spotka się z fanami w Warszawskim Centrum Expo XXI" - podkreśla PFN.

"Stawiamy na swobodną formułę spotkania, bo w taki właśnie sposób Casey Neistat komunikuje się na co dzień z fanami za pośrednictwem swoich kanałów. Chcemy dotrzeć do milionów odbiorców na całym świecie, a jednym z najskuteczniejszych kanałów dotarcia są dziś przede wszystkim media społecznościowe" - poinformował Filip Rdesiński, prezes PFN. "Milionowe zasięgi, jakie generują kanały Caseya Neistata, pozwolą pokazać atuty Polski wśród szerokiego grona młodych odbiorców, a on sam będzie naszym kolejnym zagranicznym ambasadorem" - dodał.

Spotkanie odbędzie się w piątek 7 grudnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 o godz. 17.00.

"100x100" to projekt Polskiej Fundacji Narodowej pomyślany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z okazji rocznicy fundacja, w celu promowania Polski za granicą, zaprosi do naszego kraju sto wpływowych, znanych i szanowanych na całym świecie postaci życia publicznego: artystów, aktorów, sportowców, intelektualistów, przedsiębiorców, liderów opinii. Do tej pory w Polsce gościł m.in. utytułowany były fiński kierowca wyścigowy, dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Mika Hakkinen, bokser David Haye - mistrz świata organizacji WBA w wadze ciężkiej oraz federacji WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej, oraz amerykański inżynier i wynalazca, współzałożyciel Apple Steve Wozniak.(PAP)

autorka: Martyna Olasz

oma/ wj/

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Do góry

Walka
o niepodległość
1914-1918

II Rzeczpospolita

II Wojna
Światowa

PRL